Wizy do krajów azjatyckich, USA, Rosji

Podróże to hobby wielu osób. Rocznie miliony turystów udaje się w podróże swojego życia, aby poznać nowe kultury, posmakować przygody, przeżyć w swoim życiu niesamowite chwile i w końcu żeby również oderwać się od trosk dnia codziennego, czyli świata, przez który są otaczani. Bardzo często miejscem, do którego te podróże się odbywają są kraje Azji. Kultura wschodnia cieszy się coraz większą popularnością zarówno w Ameryce jak i w Europie. Ludzie zaczynają doceniać oraz podziwiać styl życia i podejście do życia osób, którzy wychowują się w tej kulturze. Również nie można przejść obojętnie obok kuchni azjatyckiej. Wspaniałe smaki oraz przede wszystkim zdrowe połączenia sprawiają, że coraz częściej gości ona na naszych stołach. Azja jest kontynentem z pewnością fantastycznym pod względem turystycznym. Zresztą poznawanie nowych kultur to świetne przeżycie, dlatego podróże w ten region gwarantują porządną dawkę przygód. Dzięki temu można poszerzyć swoje horyzonty oraz wiedzę na temat otaczającego nas świata.

Pomagamy w uzyskaniu wiz głównie do krajów azjatyckich

Uzyskanie wizy wiąże się często z koniecznością spędzania wielu godzin w długich kolejkach w ambasadach. Dla osób spoza Warszawy dochodzi konieczność przyjazdu do Warszawy i strata co najmniej jednego dnia na załatwienie formalności. Chcielibyśmy służyć Państwu pomocą w uzyskiwaniu wiz, aby przeprowadzić Państwa przez ten proces bez konieczności straty cennego czasu.

Sprawdź nasze malejące ceny!

Więcej osób - mniej płacisz

Ceny maleją już dla niewielkiej liczby osób.
np. nasze wynagrodzenie za standardową pomoc w uzyskaniu wizy do Chin zaczyna się od 80 zł za jedną osobę, przy 3-4 osobach wynagrodzenie spada do poziomu  ~65 zł, przy 7 osobach wynosi już tylko 53 zł i dalej maleje.
Zapraszamy do poszczególnych podstron z formularzami, gdzie będą mogli Państwo dokonać kalkulacji, zamówić i opłacić opłaty związane z uzyskaniem wizy.

Nasze serwisy:e-pok.plcITcloud.pl