Kim jesteśmy?

Oprócz tego, że jesteśmy podróżnikami na własną rękę, to dodatkowo działamy w biznesie w Polsce od ponad 10 lat.

Z organizacją ruchu turystycznego Prezes Zarządu Piotr Wojciński miał do czynienia na studiach magisterskich, kiedy kończył w 2006 roku Wyższą Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii. W ostatnich latach ma okazję do praktyki w tym zakresie. Podróżuje, układa plany podróży sobie i swoim Klientom, optymalizuje kosztowo trasy, robi fotorelacje z wycieczek.

Poza rozwojem tego serwisu, aktywnie działamy w innych biznesach.

E-pok Sp. z o.o.

Od kilku lat zdobywamy Klientów do obsługi księgowej ich firm. Z sukcesem otworzyliśmy ponad 400 różnych spółek i działalności. Doradzamy i pomagamy Klientom w pierwszych krokach w biznesie.

zobacz więcej

W E-pok.expert Sp. z o.o. skupiliśmy działalność kilku serwisów internetowych takich jak:

wiza-online.pl, planwycieczki.pl, cITcloud.pl

W CITCloud wspólnie z światowej klasy informatykami z Indii, którzy są certyfikowani przez Salesforce udostępniamy możliwość zdobycia wiedzy i certyfikacji poświadczających kompetencje wsród najlepszych informatyków.

zobacz więcej

Internet to nie jedynie multimedia i informacje, to przede wszystkim pole walki o Klientów, dla których ciągle poszerza się zakres e-usług.

E-usługi z jednej strony służą znacznemu uproszczeniu naszego życia, zaspokajaniu potrzeb bez przymusu wychodzenia z domu, zaś z drugiej wspomagają rozwój biznesu, ponieważ dostarczają niemal nieograniczonych możliwości, dzięki którym powstają nowe branże korzystające z usług wirtualnego rynku.
W ten sposób powstał ten serwis.

Nasze serwisy:e-pok.plcITcloud.pl